Ogłoszenie

6 kwietnia, piątek. 13 stopni Celsjusza w cieniu, wietrznie.

#1 2014-01-28 17:48:32

天使

Black★Platinum Cannonier

Ami

Amicon (Ami) Hereford
Wiek: Jakieś 900...16/17 ^^
Proponowany Dom: Gryffindor
Status krwi: Nieznany, ale według jego fałszywego rodowodu, 25%
Status majątkowy: Wystarczający, sam na siebie zarabia.

Wygląd: Nie za wysoki, nie za niski, lepiej zbudowany niż kiedyś, mimo to chudy. Długie, piękne włosy koloru szkarłatnego, czarne przy grzywce, sięgające mniej więcej do talii. Nieskazitelna, prawie biała cera, duże oczy, jedno koloru czerwonego, drugie, zielonego.
Niektórzy mówią, że wygląda jak anioł, cóż, w sumie jest w tym trochę prawdy. Ma miły i spokojny wyraz twarzy. Po prawej stronie jego szyi, w miejscu tętnicy znajduje się dobrze widoczna, podłużna blizna. Ubiera się w kolorach czerwonych oraz czarnych, zwykle nosi luźne rzeczy, łańcuchy,  klamry, ćwieki, glany lub trampki.

Charakter: Jest miły (tak miły, nie ma tu żadnego błędu) mimo, że sam wiele nie ma, nie odmówi pomocy innym. Wydawałoby się, że jego los w ogóle go nie obchodzi, jednak robi to wszytko właśnie po to by się "uwolnić" (tajemnica hihihi). Mimo wszystko, nie lubi być samotny. Kocha koty, czasami nawet chodzi do kociego schroniska, przynosi jakieś drobiazgi, pomaga. Mieszka w niewielkiej miejscowości. Mimo jego "oryginalnego" wyglądu nie wzbudza w nikim strachu, wszyscy go znają i zawsze jest mile widziany, nie sądzę by ktoś myślał o nim coś złego. (Tak, to naprawdę Ami XD)

Historia: Wszystko zaczęło się gdy obudził się w szpitalu, nic nie pamiętał, jedynie przebłyski niektórych zdarzeń, miejsc, czy choćby tego, że uczęszczał do Hogwartu udawało mu się rozpoznać. Jednak nie wiadomo dlaczego, pamiętał wszystkie rzeczy których nauczył się w magicznej szkole. Mieszka w małej, w miarę dobrze utrzymanej kawalerce. Pracuje w niewielkim sklepie kilka ulic dalej. Zwykle do jego obowiązków należy rozpakowywanie towaru i układanie go na półkach oraz czasami sprzątanie. Nie jest to zbyt dobrze płatna praca, ale wystarcza na utrzymanie jednej osoby i kota. Kryje wielką tajemnicę której nie jest w stanie nikomu powiedzieć, sam nawet nie jest pewien co jest prawdą.

Rodzina: Nieznane, nic nie pamięta.

Ciekawostki:
* Posiada kota o imieniu Pentagram, przez jego znamię na czole. Kot był w bardzo ciężkim stanie, nikt nie dawał mu szans na przeżycie, ostateczną decyzją było uśpienie, jednak Ami na to nie pozwolił, czuwał przy nim, u weterynarza trzy noce, operacja się udała i kot przeżył. Następnie przez trzy miesiące chodził z nim na rehabilitacje.
* Zazwyczaj jego twarz nie wyraża żadnych emocji.
* Gdy jest w pracy ubiera się w miarę normalnie.
* Zwykle gdy ktoś prosi go o pomoc, nigdy nie odmawia.
* Ludzie mówią, że jest aniołem.
* Słucha muzyki elektronicznej oraz metalu.
* Uwielbia lody miętowe, czekoladę, karmel, ogólnie lubi słodkie rzeczy >u<


Morze odbija błękit nieba.
Błękitne odbicie jest morzem na niebie.
Morze nieba płacze błękitnymi łzami.
Wśród tych błękitnych łez,
lata mały ptaszek.

Offline

 

#2 2014-01-28 17:51:47

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Re: Ami

Akceptuję, jakżeby inaczej <3
Tylko zrób kartę dla tego kota, ale jutro, a teraz grać xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tacbi.pun.pl www.zycierodzinnezon2010.pun.pl www.tortownica.pun.pl www.crafttribes.pun.pl www.pfcoss.pun.pl