Ogłoszenie

6 kwietnia, piątek. 13 stopni Celsjusza w cieniu, wietrznie.

#16 2014-01-28 20:59:22

天使

Black★Platinum Cannonier

Re: Dziedziniec

Ami spojrzał na nią troskliwie. - ludzie umierają bo są samolubni... - powiedział jakby sam do siebie, niedosłyszalnie, lekko się usmiechając. - nie musisz o tym rozmawiać. Ale wiesz... - przygryzł wargę. - umarłych nie obchodzi to, że nie żyją, nie obchodzi ich jak się czujesz i co robisz, więc dlaczego Ciebie miałoby obchodzic, to, że ich nie ma? Śmierć jest samolubna i egoistyczna, myśli tylko o sobie. Nieważne jak bardzo byś cierbiała, ile byś błagała, ona nawet na Ciebie nie spojrzy, nie pomoże Ci. Oni, oni nic nie wiedzą. - głos mu się załamał, oczy zabłyszczały, złapał się za głowę i przez chwilę patrzył w ziemię. - Przepraszam. - powiedzaił cicho. - Przepraszam, nie słuchaj mnie, znowu pewnie powiedziałem coś dziwnego. - Uśmiechnął się i powrócił do stanu jakby nigdy nic się nie stało.
Boli.


Morze odbija błękit nieba.
Błękitne odbicie jest morzem na niebie.
Morze nieba płacze błękitnymi łzami.
Wśród tych błękitnych łez,
lata mały ptaszek.

Offline

 

#17 2014-01-28 21:06:44

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Re: Dziedziniec

Monic schyliła lekko główkę.
- Ale mówisz prawdę - chyba chciała ukryć jeszcze większe zmartwienie malujące się w jej oczach. - Skąd to wszystko wiesz? - nie chciała tego wszystkiego słyszeć. Bolało.
Pamiętała, jak był duchem. Jak na początku się o nią martwił, a później męczył, wytykał wszystkie błędy...
Nie pamiętała już, jak się płacze. Nie umiała, łzy nie chciały napłynąć do oczu.
- Przepraszam, jeśli naciskam. Po prostu mi z tym źle.

Offline

 

#18 2014-01-28 21:08:49

天使

Black★Platinum Cannonier

Re: Dziedziniec

- Jest już późno, nie powinnaś wracać? - Zupełnie ją ignorował tylko patrzył na nią tym swoim irytującym spojrzeniem.


Morze odbija błękit nieba.
Błękitne odbicie jest morzem na niebie.
Morze nieba płacze błękitnymi łzami.
Wśród tych błękitnych łez,
lata mały ptaszek.

Offline

 

#19 2014-01-28 21:12:21

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Re: Dziedziniec

- Zakładasz, że pilnuję tych wszystkich reguł i zasad? Od dawna nikt nie patrzy na moją obecność ani jej brak. Spokojnie omijam lekcje, wychodzę ze szkoły nocą i nie zważam na konsekwencje, których nikt nie jest w stanie mi wymierzyć. Dla mnie nie jest późno, ale masz rację, najwidoczniej powinnam już dać ci spokój. - Całe zmartwienie, strach i smutek błyskawicznie zniknęły z jej oczu. Jak zawsze, kiedy uświadamiała sobie, że chociaż łamanie regulaminów uszło jej w życiu na sucho.

Offline

 

#20 2014-01-28 21:17:50

天使

Black★Platinum Cannonier

Re: Dziedziniec

Nie odrywał wzroku od jej oczu. - to nie tak, ja... - nie wiedział co powiedzieć. - Przepraszam, nie powinienem teraz z kimkolwiek przebywać. Proszę, wyjdź. - Jego twarz nie wyrażała teraz żadnych emocji, był nadwyraz poważny. Kot kryjący się za nim syczał w stronę Monic.


Morze odbija błękit nieba.
Błękitne odbicie jest morzem na niebie.
Morze nieba płacze błękitnymi łzami.
Wśród tych błękitnych łez,
lata mały ptaszek.

Offline

 

#21 2014-01-28 21:25:03

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Re: Dziedziniec

- Nie pójdę. Chociaż w tej sprawie mam prawo decydować. Nie mówienie całej prawdy też jest kłamstwem. Szanuję kłamców. Jeśli naprawdę chcesz, to pójdę - nie dało się jej odmówić stanowczości. W jej oczach malowały się trzy słowa: nie zmusisz mnie.

Offline

 

#22 2014-01-28 21:39:26

天使

Black★Platinum Cannonier

Re: Dziedziniec

- co zamierzasz zrobić? - Patrzył na nią niemal błagalnie, w jego oczach malował się strach.


Morze odbija błękit nieba.
Błękitne odbicie jest morzem na niebie.
Morze nieba płacze błękitnymi łzami.
Wśród tych błękitnych łez,
lata mały ptaszek.

Offline

 

#23 2014-01-28 21:42:11

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Re: Dziedziniec

- Absolutnie nic. Będę po prostu stać i czekać, aż znowu rzucisz bzdurnym tekstem na temat śmierci - uśmiechnęła się lekko, ale oczy pozostały obojętne. - Po prostu powiedz, że mam iść. To wystarczy.

Offline

 

#24 2014-01-28 21:48:09

天使

Black★Platinum Cannonier

Re: Dziedziniec

Zaśmił się pod nosem - nie wierzę. Dziwna jesteś. - Trochę się opanował, szansa na to, że coś by się wydało zmalała do 0, na razie nie musiał się o nic martwić. - ile jeszcze zamierzasz tu stać? Może usiędziesz? - Patrzył na nią wyraźnie rozbawiony. Przypominała mu kogoś.


Morze odbija błękit nieba.
Błękitne odbicie jest morzem na niebie.
Morze nieba płacze błękitnymi łzami.
Wśród tych błękitnych łez,
lata mały ptaszek.

Offline

 

#25 2014-01-28 21:50:48

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Re: Dziedziniec

- Naprawdę? To dobrze. Staram się. - Usiadła w fotelu, zakładając nogę na nogę, lekko się uśmiechając.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia1zaoczne.pun.pl www.pakalizaka.pun.pl www.polisheliteclan.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.krecanasrury.pun.pl