Ogłoszenie

6 kwietnia, piątek. 13 stopni Celsjusza w cieniu, wietrznie.

#1 2014-01-28 12:35:11

 Chimera

Siostra Mallory, jedyna spadkobierczyni Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Zasady Gry

1. Zabiję sobie jej postać. Będzie fajnie.
Nie będzie fajnie. Zabijanie postaci bez zgody jej właściciela jest absolutnie zabronione.
2. Napiszę tak. Wszyscy mnie zrozumieją.
Wymagamy chociaż jednego, pełnego zdania. Napisanie go naprawdę nie jest niczym skomplikowanym.
3. A moja postać będzie psem! Jestem oryginalny!
Wilkołaki, wampiry, duchy,... są dozwolone tylko za zgodą administracji. Pofatyguj się i spróbuj znaleźć odpowiedni dział.
4. Zrobię sobie animaga! Będę żyrafą!
Możesz być nawet słoniem, ale bez zgody administracji zostaniesz po prostu wydalony.
5. Chcę zwierzątko!
W tej kwestii też mamy oddzielny dział - serdecznie zapraszam.
6. Na niby jestem Krukonem!
Każdy użytkownik ma obowiązek zapisać się do wybranej przez siebie grupy. Przenosiny tylko za zgodą administracji, oczywiście.
7. Max: *idę*
A nigdzie nie idziesz! Pozwól nam poczytać - rozpisz się! :) Max szedł korytarzem z stronę Pokoju Wspólnego.
8. Mam piętnaście postaci!
I mętlik w głowie. Oczywiście, że twoje postacie zostaną spisane i tak dalej, ale po co ci aż tyle? Trzy konkretne nie wystarczą? Więc zapraszam na pw administratora - dogadamy się!
9. Będę taki super, zrobię sobie Harry'ego Pottera!
Nie ma mowy, co to to nie! Poszukujemy osób kreatywnych, oryginalnych, a nie kolejnego Rona, Hermiony, Harry'ego, Cho czy Syriusza.
10. O, mają błąd! Już ślę hejta!
Ślij, ślij, ale wiadomość do administratora bądź moderatora.

Każdy z Was jest człowiekiem i ma prawo się pomylić. My tak samo. Uszanujcie to i wysilcie chociaż trochę, bo nie zawsze będziemy w stanie Wam pomóc osobiście :)

Miłej gry życzy Rodzeństwo Mallory, Chimera i Princess

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.altergothic.pun.pl www.wild-west.pun.pl www.mechatronika10.pun.pl www.rip-sq.pun.pl www.sbot.pun.pl